HR-STUDIO WYSOKIE-MAZOWIECKIE

HR-STUDIO WYSOKIE MAZOWIECKIE

 

 

„Odważ się kwestionować schematy, u nas nie ma miejsca na przeciętność, bo inspirują nas ludzie” – Hanna Roszkowska

FRYZJERSTWO

Metamorfoza wizerunku to duże wyzwanie, dlatego w HR-Studio w Wysokiem proponujemy takie rozwiązania,które w efekcie finalnym wywołuje uśmiech i zadowolenie na ustach naszych Klientów.

Indywidualnie podchodzimy do każdego z nich, a umiejętność słuchania i rozumienia jego potrzeb łączymy z precyzją wykonywanych usług.

Nasz zespół skupia wielu profesjonalistów i ekspertów związanych z szeroko pojętą estetyką, dlatego łączy w sobie wiele elementów dbałości o urodę, zaczynając od fryzjerstwa a kończąc na  kompleksowej pielęgnacji.

Przedłużanie włosów Ultradźwiękami

Marzysz o pięknych, długich włosach? Teraz to możliwe dzięki naszej innowacyjnej technologii przedłużania włosów ultradźwiękami.

Zapewniamy Ci nie tylko spektakularny efekt, ale również bezpieczeństwo i trwałość. Nasze wykwalifikowane stylistki są specjalistkami w dziedzinie przedłużania włosów ultradźwiękami i gwarantują profesjonalną obsługę.

Dzięki ultradźwiękom, przedłużanie włosów jest szybkie i bezbolesne. Nasze unikalne metody nie tylko nie uszkadzają Twoich naturalnych włosów, ale również zapewniają naturalny wygląd i komfort noszenia.

Nie czekaj dłużej, odmień swoją fryzurę już dziś! Skorzystaj z naszej usługi przedłużania włosów ultradźwiękami i ciesz się pięknymi, długimi włosami, o których zawsze marzyłaś. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę już teraz.

KOSMETYKA

Salon HR-Studio oferuje szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych, dobranych do potrzeb każdego Klienta.

Bogata propozycja zabiegów pielęgnacyjo-regenerujących przeprowadzanych w naszym Salonie sprawia,że twarz wygląda naturalnie i świeżo,a skuteczność ich działania bezpiecznie likwiduje zmęczenie oraz oznaki starzenia.

Profesjonalna wiedza naszego zespołu i indywidualnie spersonalizowane programy regeneracyjno-naprawcze dedykowane cerom problematycznym zwalczają problemy skórne na wielu poziomach.

Oferujemy skuteczne zabiegi
– głęboko oczyszczające
– do skór wrażliwych i naczyniowych
– likwidujące przebarwienia
– kuracje przeciwzmarszczkowe
– mezoterapię mikroigłową

HYDROGEN PEEL

Wodór to najmniejszy pierwiastek, który dzięki swojej małej masie jest w stanie przenikać w  głąb struktur skóry, aż do poziomu komórek. Najważniejsze działanie aktywnego wodoru, to wybiórcza neutralizacja wolnych rodników! Paradoksalnie siła, która pozwala wolnym rodnikom hydroksylowym na uszkadzanie komórek powoduje, że mogą one się z łatwością łączyć z innymi cząsteczkami. Niektóre wolne rodniki tlenowe mają niestabilną budowę, która daje im energię do niszczenia komórek, z drugiej strony dzięki tej samej energii mogą się łatwo łączyć z innymi cząsteczkami. Niezwykłe właściwości aktywnego wodoru polegają na tym, że po wprowadzeniu do komórek jego cząsteczki łączą się z  najmocniej reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami. W  wyniku prostej reakcji wolne rodniki tlenowe zostają przekształcone w cząsteczki wody. Zatem wodór powstrzymuje szkodliwe działanie wolnych rodników, co skutkuje zatrzymaniem procesów starzenie skóry na poziomie komórkowym.

O C Z Y S Z C Z A N I E W O D O R O W E
W urządzeniu Hydrogen Peel Medika wodór wytwarzany jest przez specjalny generator   transportowany do skóry za pomocą strumienia wody pod dużym ciśnieniem. Dzięki temu następuje delikatne złuszczanie, a pory są dokładnie oczyszczane. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii jednoczesnego wtłaczania i odprowadzania, skóra po zabiegu jest sucha i odświeżona.
Pod hasłem „oczyszczanie wodorowe” kryje się jednak dużo więcej korzyści. Nasza skóra codziennie eksponowana jest na działanie promieniowania słonecznego, szkodliwe działanie środków chemicznych, czy innych zanieczyszczeń. Te czynniki, jak i wiele innych, stanowią przyczynę powstawania wolnych rodników tlenowych. Te z kolei przyczyniają się do starzenia skóry, ale również są pośrednią przyczyną uszkodzeń włókien kolagenowych, czy na przykład powstawania zmian pigmentacyjnych. Dostarczenie aktywnego wodoru sprawia, że wszystkie te procesy są neutralizowane, a wolne rodniki tlenowe po połączeniu z cząsteczkami wodoru zmieniają się z wodę.

Laserowa depilacja

TRIO LASER

Innowacyjne połączenie trzech długości fal

Regularne usuwanie zbędnego owłosienia, niezależnie od metody depilacji jakiej używamy, jest kłopotliwe i czasochłonne. Dlatego każda kobieta marzy o pozbyciu się odrastających włosków raz na zawsze. Medika wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientom znalazła na to rozwiązanie. Laser diodowy 808 to najnowsza technologia walki z niechcianym owłosieniem. Dzięki zastosowanej długości fali możemy trwale pozbyć sie włosów już po kilku zabiegach!

ZABIEGI NA CIAŁO

Atrakcyjność nie zależy od wieku. Dlatego proponujemy zabiegi modelujące i wyszczuplające ciało redukujące cellulit czy tkankę tłuszczową za pomocą elektrostymulacji czy dermomasażu. Zabiegi w sposób nieinwazyjny walczą z defektami, ujędrniają ciało i znajdują swoje zastosowanie w terapii opóźniającej procesy starzenie. Poprawiają mikrokrążenie,przyspieszają  procesy regeneracyjne naskórka, odbudowują strukturę kolagenową. Elastyczność, jędrność i piękny blask uzyskamy już dzieki kilku zabiegom.

MANICURE-PEDICURE

Wypielęgnowane dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety oraz istotny element jej urody. W naszym salonie znamy receptę na idealne dłonie i paznokcie. Klientom proponujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp,a także manikiur i pedikiur zarówno tradycyjnymi lakierami,  jak i lakierami hybrydowymi.