HR-STUDIO WYSOKIE-MAZOWIECKIE

HR-STUDIO WYSOKIE MAZOWIECKIE

 

 

„Odważ się kwestionować schematy, u nas nie ma miejsca na przeciętność, bo inspirują nas ludzie” – Hanna Roszkowska

FRYZJERSTWO

Metamorfoza wizerunku to duże wyzwanie, dlatego w HR-Studio w Wysokiem proponujemy takie rozwiązania,które w efekcie finalnym wywołuje uśmiech i zadowolenie na ustach naszych Klientów.

Indywidualnie podchodzimy do każdego z nich, a umiejętność słuchania i rozumienia jego potrzeb łączymy z precyzją wykonywanych usług.

Nasz zespół skupia wielu profesjonalistów i ekspertów związanych z szeroko pojętą estetyką, dlatego łączy w sobie wiele elementów dbałości o urodę, zaczynając od fryzjerstwa a kończąc na  kompleksowej pielęgnacji.

KOSMETYKA

Salon HR-Studio oferuje szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych, dobranych do potrzeb każdego Klienta.

Bogata propozycja zabiegów pielęgnacyjo-regenerujących przeprowadzanych w naszym Salonie sprawia,że twarz wygląda naturalnie i świeżo,a skuteczność ich działania bezpiecznie likwiduje zmęczenie oraz oznaki starzenia.

Profesjonalna wiedza naszego zespołu i indywidualnie spersonalizowane programy regeneracyjno-naprawcze dedykowane cerom problematycznym zwalczają problemy skórne na wielu poziomach.

Oferujemy skuteczne zabiegi
– głęboko oczyszczające
– do skór wrażliwych i naczyniowych
– likwidujące przebarwienia
– kuracje przeciwzmarszczkowe
– mezoterapię mikroigłową

ZABIEGI NA CIAŁO

Atrakcyjność nie zależy od wieku. Dlatego proponujemy zabiegi modelujące i wyszczuplające ciało redukujące cellulit czy tkankę tłuszczową za pomocą elektrostymulacji czy dermomasażu. Zabiegi w sposób nieinwazyjny walczą z defektami, ujędrniają ciało i znajdują swoje zastosowanie w terapii opóźniającej procesy starzenie. Poprawiają mikrokrążenie,przyspieszają  procesy regeneracyjne naskórka, odbudowują strukturę kolagenową. Elastyczność, jędrność i piękny blask uzyskamy już dzieki kilku zabiegom.

MANICURE-PEDICURE

Wypielęgnowane dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety oraz istotny element jej urody. W naszym salonie znamy receptę na idealne dłonie i paznokcie. Klientom proponujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp,a także manikiur i pedikiur zarówno tradycyjnymi lakierami,  jak i lakierami hybrydowymi.