Makijaż Permanentny Oczu

Makijaż permanentny oczu to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe i osób,które chcą wyglądać pięknie bez codziennego malowania.
Można wybrać miękką kreskę w linii rzęs, która sprawi że Twoje rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej gęste.
W ofercie znajduje się makijaż permanentny:
- kresek na powiekach górnych 300 zł
- kresek dolnych 200 zł

Postępowanie przed zabiegiem:
Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona.W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Kilka dni przed zabiegiem zaleca się zrobienie henny na rzęsy, gdyż po zabiegu przez kilka dni nie można malować rzęs tuszem. Należy także zdjąć przedłużone rzęsy.
Pielęgnacja skóry po wykonanym makijażu permanentnym.
Po zabiegu w ciągu 4 – 7 dni zabarwienie blednie do 50%. Przy korekcie (2-4 tygodnie od pierwszego spotkania) efekt zabiegu jest wzmacniany.
Przez ok.7 dni po zabiegu miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować ze szczególną delikatnością. Kresek nie wolno moczyć, trzeć czy drapać. Skóra w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Przez kilka dni nie należy stosować cieni i tuszu do rzęs. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Kresek po zabiegu nie powinno się niczym smarować.
Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.